KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz

BlogNáš tým › Mgr. Andrea Kolesárová, LL.M.

Mgr. Andrea Kolesárová, LL.M.

Advokát, Head of French Desk

Andrea Kolesárová působí v advokacii od roku 2012 a od roku 2020 jako člen týmu advokátní kanceláře KK IURIS s.r.o., kde vede její francouzskou sekci v rámci České republiky, jakož i koordinuje spolupracující advokátní kanceláře ve Francii.

Mezi její hlavní specializace patří korporátní právo, smluvní agenda, compliance a právo kapitálového trhu. Problematice kapitálového trhu se též věnovala v rámci investičních společností. Dále se věnuje právu nemovitostí, jakož i poradenství v rámci nákupů, prodejů a přeměn obchodních společností (transakční právo).

Rovněž má rozsáhlé zkušenosti v rámci práva Evropské unie a mezinárodního práva soukromého v důsledku působení v zahraničí a v mezinárodních organizacích jako OECD.

V rámci působení v advokátních kancelářích v Paříži a postgraduálního studia na Univerzitě Paris 1 Panthéon – Sorbonne má také přesah na francouzské právo, zejména francouzské občanské právo a francouzské obchodní právo.

Andrea Kolesárová absolvovala jak právnickou fakultu v České republice na Západočeské univerzitě v Plzni (Mgr.), tak právnickou fakultu ve Francii na Univerzitě Toulouse 1 Capitole a na Univerzitě Paris 1 Panthéon – Sorbonne (Master, LL.M.).

Hovoří česky, francouzsky a anglicky.

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×